Letní příprava, připravované akce

18.05.2013 00:33

Dobrý den, spíš pozdní večer všem,

Chtěl bych vám dát pár informací o letní přípravě a akcích, které se připravují.

  1. V pondělí máme vždy kosmickou plochu, nebo za nepříznivého počasí budeme uvnitř ZS.

Je minimálně nutné, aby kluci na tyto tréninky, měli PŘILBU, HOKEJOVÉ RUKAVICE A HOKEJKY. Těžko můžeme provádět trénink s hráčem, který si nepřinese např. hokejku. Ostatní doplňky jsou hlavně kvůli jejich bezpečí, za které zodpovídají trenéři, proto se může stát, že hráč který nebude mít přilbu, nebo rukavice, nebude hrát na konci tréninku hokejbal.

Čtvrteční tréninky se připravují především na všestranný rozvoj hráče. Snažíme se tyto tréninky vždy nějak zajímavě zpestřit ( fotbalovým tr., basketbalovým tr., atletickým tr., ….atd).Důležtá pomůcka pro hráče tento trénink je fotbalový míč, který se dá všestraně použít.

  1. Testy: vstupní testy byly již provedeny v termínu 9. května a nezúčastnili se jen Ostrý, Sochůrek a Sedláček.                                       Výstupní testy jsou naplánované na 20. června a byli by jsme rádi, kdyby byla účast minimálně taková jako při vstupních testech.

 

  1. Docházka: V této oblasti jsme zatím nadmíru spokojeni, dosavad máme účast na tréninku kolem 85% což je krásné číslo.

 

  1. Akce: Dětský den na Míráku v Táboře již proběhl, další akce se bude konat v Bechyni v kempu Cihelna 31.5 – 2.6 a to již několikrát zmiňovaná dohokejná. Na Čt 13.6 v 17.00h máme domluvený fotbalový zápas s Fotbalovou Akademií Tábor na jejich hřišti v Čekanicích. V jaké sestavě a s kolika hráči budeme hrát zatím není domluveno. Pokud budeme muset hráče vybrat                ( např. 10 + 1 ), tak bude při výběru přihlíženo především k docházce a omlouvání z tréninků.

 

        To je zatím vše.....Všem přeji hezký víkend a brzy nashledanou  

                                                                                                                 Harri