28.1.2012 - prátelák - minihokej

HC Tábor př."C"  -  HC Tábor př. "D"    6:7

Sestava:  Šilháb, Sochůrek, Křepelka, Budíček, Bačo, Kovanda, Pospíchal P., Pospíchal J., Vlček, Eremiáš

Branky: P.Pospíchal 3, J.Pospíchal, Kovanda, Sochůrek, Křepelka.

Do zápasu kluci vlítli jak uragán. Hned od začátku zápasu měli hru pevně v rukách. Tomu odpovídal i výsledek po 10 minutách hry 4:0 v náš prospěch. Zhruba po 15 minutách se na nás začala projevovat únava a "druháci" začali postupně vyrovnávat hru. Určitě bylo znát, že kluci měli v nohách hodinový trénink. Nicméně jsme si dokázali udržet vedení až do konce zápasu, i když soupeř protahoval konec zápasu z hodiny až na hodinu a půl. Takže klobouk dolů před klukama, protože strávili na ledě celkem 2,5 hodiny.  Nehodlám někoho vyzdvihovat a někoho kritizovat, myslím si, že kluci si to užili a o to šlo.  ( KŠ )