Turnaj - Česká Lípa - 4.11.2012

05.11.2012 20:16

4.11.2012 - turnaj - minihokej - ročníky 2006 - Česká Lípa

Dne 4.11.2012 se kluci zúčastnili turnaje v minihokeji ročníku 2006 (výjimka brankář 2005) a ml. v České Lípě.  Hrál se minihokej 4+1, 3x10 minut hrubého času. Celkem 8 týmů bylo rozděleno do 2 skupin po 4 týmech, kde hrál každý s každým. První tými ve skupině hráli finále o 1. místo, druhé tými o 3. místo atd. Za faul následovalo trestné střílení.  Soupeři - Česká Lípa, Třemošná, Ústí nad Labem. Druhá skupina: Liberec, Mladá Boleslav, Louny, ...  Sestava:  Noháč - Sochůrek, Kovanda, Eremiáš, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Šilháb, Sokol, Vlček, Šťastný, Fábera, Křepelka, Lukeš. Kluci na turnaji vybojovali 3. místo.

Skupina:

HC Tábor – HC Meteor Třemošná 1:7  (0:1,0:3,1:3)

Branka: Pospíchal Petr

Po dlouhé cestě jsme v prvním zápase narazli na pozdějšího vítěze turnaje, tým Třemošné. Bruslařsky jsme na soupeře celkem stačili. Třemošná měla v týmu několik šikovných kluků, kteří měli evidentně zápasové zkušenosti. Soupeř nás přehrával hlavně po taktické stránce. Naši kluci hráli "hurá" systém a zapomínali na bránění. Nakonec jsme inkasovali přijatených 7 branek.

HC Tábor – HC Slovan Ústečtí Lvi 10:0  (3:0,3:0,4:0)

Branky: Pospíchal Petr 3, Kovanda 2, Eremiáš, Pospíchal Jan, , Šilháb, Křepelka, Fábera

Asistence: Pospíchal Petr, Kovanda, Sochůrek

Druhý zápas probíhal s jiném duchu. Kluci bojovali, vraceli se a soupeře jasně přebruslili. Sporadické akce Ústí zlikvidoval spolehlivý brankář Noháč.

Tábor – HC Česká Lípa 7:0 (2:0,3:0,2:0)

Branky: Pospíchal Petr 4, Křepelka, Šilháb, Sokol

Asistence: Pospíchal Jan

Třetí zápas ve skupině kluci po jednoznačném průběhu vyhráli. Obsadili 2. místo ve skupině a čekal nás boj o konečné 3. pořadí s Libercem.

O 3. místo:

HC Tábor – Bílí Tygři Liberec 6:2 (0:0,4:1,2:1)

Branky: Křepelka 2, Eremiáš, Pospíchal Jan, Sochůrek, Šilháb

Asistence: Pospíchal Petr, Šilháb

Zápas o 3. místo byl dlouho napínavý. První třetina skončila bez branek. Ve druhé třetině jsme vstřelili 3 slepené góly a do konce zápasu jsme soupeře nepustili do většího tlaku a vítěztví podvrdili dalšími brankami. Zápas jsme zaslouženě vyhráli a osadili konečné 3. místo.

Turnaj se odehrál na krásném zimním stadionu v České Lípě.  Byl pěkně zorganizovaný, s bezchybným zázemím. Jedinou chybou na kráse byl tragický výkon jedno z rozhodčích, který o minihokeli věděl pramálo a podle toho jeho účinkování vypadalo. Všichni kluci včetně spolehlivého golmana podali perfetkní výkony a ukázali, že jsou ve svém ročníku konkurenceschopní a jejich příprava s trénincích se ubírá správným směrem.  (ME)