Turnaj Kolín 9.11.2013

14.11.2013 11:21

 

Tým HC Tábor "A"  obsadil na turnaji v Kolíně 2. místo

 

Hokejový potěr z táborské druhé třídy si zpestřil minulý týden účastí na turnaji v Kolíně. Do týmové sbírky nakonec přibyly stříbrné medaile.

Táborským nadějím v turnaji ublížilo nerovnoměrné rozlosování skupin. V základní skupině nenarazily na tým, který by je dokázal důkladněji prověřit, a za všechno mluví skóre 47:2 ze tří zápasů. Jeden z trenérů táborských „druháků“ Petr Bačo k průběhu skupiny poznamenal: „V základní skupině jsem po hráčích vyžadoval kombinační hru a k vidění byly akce hodné nominace na Zlatou helmu. Přesto se v týmu stále najde spousta hráčů, kteří se do kombinace nezapojují a každou situaci řeší sami.“  

 Vítěze základních skupin čekal souboj o celkové prvenství a mužstvo táborského HC narazilo na benjamínky Slovanu Louny. „Kluci do zápasu vstoupili, jako kdyby nás čekal další soupeř ze základní skupiny. Všichni hráli stylem 'hurá za gólem' a kvalitní soupeř nás už v první třetině potrestal třemi využitými brejky. Ve druhé části se hra trochu vyrovnala, ale přesto byl celý zápas v režii Loun,“ ohlédl se Petr Bačo za finálovým střetnutím.

 

HC TÁBOR A – DĚČÍN 10:2 (2:1, 4:1, 4:0)
Branky: Křepelka 4, Sochůrek 3, Jirášek 2, P. Pospíchal

asistence: Šťastný 2, Vlček.

HC TÁBOR A – SC KOLÍN B 16:0 (6:0, 6:0, 4:0)
Branky: Jirášek 3, Šilháb 2, Eremiáš 2,  P. Pospíchal 2, J.Pospíchal 2, Vachta 2, Fábera,  Sochůrek, Lukeš

asistence: Fábera, Šilháb, Křepelka, Eremiáš.

HC TÁBOR A – DUKLA JIHLAVA B 21:0 (9:0, 5:0, 7:0)
Branky: Křepelka 5, Fábera 5, Sochůrek 3, Eremiáš 3, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Jirášek, Šilháb, Vlček

asistence: Šťastný 3, Křepelka 2, J. Pospíchal, Vlček, Sochůrek.

 HC TÁBOR A – SLOVAN LOUNY 0:4 (0:3, 0:1, 0:0)

Sestava táborského týmu na turnaji: Spálenka – Fábera, Šťastný, Křepelka, Sochůrek – P. Pospíchal, J. Pospíchal, Vachta, Vlček – Lukeš, Eremiáš, Jirášek, Šilháb.