Turnaj - Pelhřimov - 6.10.2012

07.10.2012 20:19

 

6.10.2012 - turnaj - minihokej - Pehlřimov

Dne 6.10.2012 se kluci zúčastnili svého prvního turnaje. Hrál se minihokej 4+1, 3x10 minut hrubého času, systémem každý s každým. V každém týmu byl povolen start 3 hráčů ročníku 2005. Po každém utkání následovaly nájezdy. Každá třetina vč. nájezdů se bodovala jako samostatné utkání. Soupeři - Pelhřimov, J. Hradec, Jihlava. Sestava:  Sochůrek - Kovanda, Eremiáš, P. Pospíchal, J. Pospíchal, Šilháb, Sokol, Vlček, Šťastný, Fábera, Křepelka, Lukeš. Kluci na turnaji vybojovali 3. místo.

 

HC Tábor : KHL Vajgar J. Hradec  

1. zápas 3:0  ( Péťa, Honzík, David )
2. zápas 2:0  ( Martin Šil., Marek )
3. zápas 2:0   (Vojta, David )
nájezdy - 1:5


HC Tábor : HC Pelhřimov

1. zápas 2:2  ( Péťa, David )
2. zápas 2:3  ( Vojta, Péťa )
3. zápas 2:3  ( Péťa,Honzík)                                                                                                                                                                             nájezdy  5:3

 

HC Tábor : HC Jihlava 

1. zápas 1:6  ( Honzík )
2. zápas 1:6  ( Péťa )
3. zápas 0:5
nájezdy - 2:7

 

Do prvního zápasu proti Jindřichovu Hradci kluci nastoupili s více než stoprocentním nasazením a zápas s jasnou převahou vyhráli 7:0. Objektivně lze říci, že celý zápas se odehrál výhradně na polovině soupeře z JH. Táborští kohouti nedali protihráčům téměř žádné šance si hokej zahrát. U puku byli ve většině případů jako první, poctivě se vraceli a tempo diktovali vlastní hrou. V následných nájezdech naše kluky přechytračil gólman soupeře, který položil hůl před sebe a taktickým roznožením betonů vykryl většinu možných cílů našich střelců.

 

V druhém zápasu proti kohoutům nastoupil tým z Pelhřimova. V tomto případě byla hra vyrovnaná. Za náš tým bodově exceloval kapitán Péťa, který v zápase nastřílel soupeři 3 góly. Ani Péťa však nedokázal včasným vracením zabránit brejkům soupeře a v druhé třetině tak odvrátit gól do naší klece v poslední vteřině. Brnkově skončila třetí třetina stejně jako třetina druhá.

 

Do třetího zápasu proti Jihlavě se šlo až po předem stanovené pauze. Kluci se na šatně nacpali dortem, buchtou a řízky a trochu ztěžkli. Na výsledku se však také podepsala částečná únava z prvního turnaje, kdy kluci na podobnou zátěž ještě nejsou zvyklí. Nicméně jihlavský tým byl i tak lepší, možná i s využitím více než třech povolených hráčů starších ročníků. Konečné skóre kluci nesli statečně.

 

Po sečtení výsledků se naši borci umístili na krásném třetím místě, ohodnoceném medailemi a pohárem. Na závěr lze říci, že turnaj byl úspěšný a to i vzhledem k tomu, že kohouti byli složeni výhradně z jednoho ročníku. Snaha všech byla obrovská, včetně rodičů.           (Pepa Sochůrek)

 

Fotogalerie: Turnaj - Pelhřimov - 6.10.2012

Tato fotogalerie je prázdná.